Idealne konto dla podróżnika z ciekawymi rabatami – PEKAO S.A.


Bank Pekao S.A. postanowił odświeżyć swoją ofertę dla klientów indywidualnych. Bank reklamuje swoją zmianę hasłem: „Docenisz różnicę”. W ramach wprowadzonych nowości jest aplikacja mobilna PeoPay, Konto Przekorzystne oraz ubezpieczenia online dzięki współpracy z PZU.

My skusiliśmy się na te nowości. Poniżej wytłumaczymy dlaczego.

Reklama

Nowe konto od banko Pekao nazywa się Konto Przekorzystne. W ramach tego konta osoby które wpłacą na to konto co najmniej 500 zł oraz wykonają jedna transakcję kartą mają dostęp do następujących zniżek:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł  za  obsługę karty wielowalutowej do konta,
 • 0 zł za dwie pierwsze wypłaty kartą w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł prowizji Banku za wypłaty w bankomatach za granicą,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.,
 • 0 zł za umożliwienie dostępu do rachunku przez bankowość mobilną PeoPay, internet i telefon,
 • 0 zł za płatności telefonem, dzięki aplikacji mobilnej PeoPay w punktach handlowo-usługowych i internecie,
 • 0 zł za krajowe przelewy w zł przez internet i bankowość mobilną PeoPay,
 • zniżki do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów, przy płatnościach kartą Banku Pekao S.A., aplikacją mobilną PeoPay lub przelewem z bankowości internetowej Pekao24.

Nas z rabatów szczególnie ucieszył zwrot 4% na noclegi rezerwowane za pomocą strony Booking.com. Szczegóły zwrotu oraz sposobu zamawiania pod linkiem: Regulamin

Na wakacje pieniądze warto oszczędzać na Nowym Koncie Oszczędnościowym. Które oferuje bardzo wysoki procent. 

 • 2,7 % w skali roku na nowym Koncie Oszczędnościowym przez 180 dni od otwarcia konta, od każdej złotówki do kwoty 10 tys. zł ( Łatwo można przeliczyć ze po wpłaceniu 10 tyś zł zyskamy około 150 zł w odsetkach)
 • 0 zł za przelewy z Konta Oszczędnościowego na Konto Przekorzystne w aplikacji PeoPay.

Miłym dodatkiem jest również zwrot 100 zł przy ubezpieczeniu auta w PZU. Akurat tak się składa, że nasz samochód od dawna jest ubezpieczony w PZU bo tam wychodzi najtaniej.

Zapraszamy do skorzystania podczas zakładania konta z naszego kodu polecającego: F3G9fPjiUb

Po założeniu konta otrzymacie wszystkie powyższe korzyści plus. Po zainstalowaniu aplikacji PeoPay kupon na 50 zł do wykorzystania w Empik.com. Maksymalna kwota rabatów w Empiku może wynieść 150 zł. Po samym zainstalowaniu aplikacji dostaniemy 50 zł. Szczegóły pod linkiem: Regulamin 

Reklama

Podsumowanie

Dla nas korzystne jest prowadzenie konta za 0 zł. Bardzo ciekawa karta którą można płacić i wypłacać pieniądze bez przewalutowania w USD, EUR, GBP i CHF zagranicą oraz w kraju i Internecie. Rabaty dla posiadaczy konta. Bardzo wygodna aplikacja PeoPay. Do 150 zł rabatu na stronie Empik.com mam nadzieję, że pomożecie nam osiągnąć taki rabat. Prosimy o korzystanie z naszego linku polecającego:)

Udział w promocji można wziąć zakładając konto i potwierdzając chęć wzięcia udziału w promocji na stronie: https://www.peopaymasterpass.pl

Nasz kod polecenia to: F3G9fPjiUb

Życzymy udanych podróży z nowym kontem które pozwala na darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Posiada kartę którą można płacić w różnych walutach gdyż jest ona wielowalutowa. Dodatkowo  można także zyskać zwrot 100 zł przy ubezpieczeniu auta w PZU oraz kartę podarunkową o wartości do 150 zł do Empik.com

Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie banku Pekao: http://www.pekao.com.pl

Komentarze

Komentarze do wpisu

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *