O nas

Justyna i Tomek – jesteśmy małżeństwem od kilku lat. Nasze życie codzienne obraca się wokół pracy, domu i podróży. Naszą pasją są podróże oraz fotografowanie. Kochamy podróżować i wspólnie poznawać nowe zakątki świata, kulturę oraz interesujących ludzi. Z podróży staramy się wynieść jak najwięcej, a każda z nich jest inna i wyjątkowa. Każdą wolną chwilę staramy się poświęcić rozwijaniu naszych zainteresowań. Podróżujemy z roku na rok coraz częściej i coraz dalej. Cieszą nas zarówno niskobudżetowe wyjazdy, choć dla unikatowych i wartych zobaczenia miejsc nie szczędzimy grosza. Lubimy spędzać czas na łonie natury, zdobywać góry, spacerować nad morzem, podziwiać piękną architekturę oraz odkrywać nieznane. W czasie podróżowania pozwalamy sobie także na odrobinkę szaleństwa. Podróżujemy po kraju jak i za granicą. Nasze główne cele wypraw zagranicznych to Słowacja, Węgry, Czechy, a od niedawna Ukraina i Hiszpania, które nas urzekły. W planach mamy także odleglejsze wyprawy, które w dzisiejszych czasach za sprawą tanich linii lotniczych stały się bardziej osiągalne. Zapraszamy do śledzenia naszych podróżniczych poczynań.

o-nas-turystaonline-pl-3

Turysta.org to swego rodzaju pamiętnik, w którym chcemy zapisać nasze uwagi, refleksje związane z poznanymi przez nas miejscami. Z drugiej strony będzie także pełnić rolę przewodnika, w którym zamieszczamy najważniejsze informacje praktyczne, wskazówki dotyczące noclegów, środków transportu, tego co warto zwiedzić w danym regionie oraz miejsc postojowych.

8 grudnia 2017 roku dołączyła do nas kolejna osoba, nowy członek rodziny Kornelia. Sama jeszcze dla Was nic nie napisze ;)… ale dzięki niej odkryjemy turystykę z innej strony, turystykę z dzieckiem.

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii pisz śmiało na adres e-mail podany poniżej. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

turysta.org@gmail.com