Darmowe rejsy edukacyjne statkiem po zbiorniku Dobczyckim

Wodociągi miasta Krakowa oraz PGW WP – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, we współpracy z Gminą Dobczyce zapraszają na bezpłatne REJSY EDUKACYJNE STATKIEM PO ZBIORNIKU DOBCZYCKIM.

Rejsy odbywają się w weekendy. Nabór na weekend 10 – 11 sierpnia już się zakończył.

Po 19 sierpnia na portalu społecznościowym Gminy i Miasta Dobczyce, pod adresem: www.facebook.com/gminadobczyce ukaże się kolejny nabór.

Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie pod nr: (12) 37 21 753 w godzinach pracy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce: 7.30 – 15.15.

Statek wyrusza z przystani ZUW Raba znajdującej się w miejscowości Brzączowice 380 (współrzędne: 49.87754 N, 20.05821 E). Dojazd na koszt własny, samochody można zaparkować, w sposób nie utrudniający innym jazdy, wzdłuż drogi wiodącej do przystani.

Osoby, którym uda się zarezerwować rejs proszone są o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem rejsu, przed bramą przystani.

W przypadku niesprzyjającej pogody organizator może odwołać rejs, komunikat w tej sprawie ukaże się na stronie oficjalnej www.dobczyce.pl oraz na profilu facebookowym: Gmina i Miasto Dobczyce.

Źródło: www.facebook.com/gminadobczyce

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *