Układ miejsc w pociągach PKP Intercity


PKP Intercity intensywnie inwestuje w tabor. Coraz więcej pociągów i wagonów wyposażonych jest w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu informacje odnośnie rozkładu miejsc w pociągach realizowanych elektrycznymi zespołami trakcyjnymi przez PKP Intercity:

  • ED250 – Pendolino – Express InterCity Premium (EIP)
  • ED161 – PesaDart – InterCity (IC)
  • ED160 – Flirt3 – InterCity (IC)

Express InterCity Premium (EIP)

Źródło: www.intercity.pl

Jest to najbardziej komfortowa kategoria pociągów obsługiwana przez składy ED250 – Pendolino. Na pokładzie dostępne jest łącznie 402 miejsc. Pociągi wyposażone są w WiFi oraz wagon restauracyjny.
Aktualnie w posiadaniu PKP Intercity jest 20 składów tego typu.

Rozkład miejsc:

Legenda:

InterCity (IC)

PesaDART – ED161

Źródło: www.intercity.pl

Na pokładzie dostępne jest łącznie 362 miejsc. Pociągi wyposażone są w WiFi oraz wagon restauracyjny. Aktualnie w posiadaniu PKP Intercity jest 20 składów tego typu.

Rozkład miejsc:

Legenda:

Wnętrze pociągu:

Flirt3 – ED160

Źródło: www.intercity.pl

Na pokładzie dostępne jest łącznie 356 miejsc. Pociągi wyposażone są w WiFi oraz wagon restauracyjny. Aktualnie w posiadaniu PKP Intercity jest 20 składów tego typu.

Rozkład miejsc:

Legenda:

Wnętrze pociągu:

Komentarze

Komentarze do wpisu

3 komentarze

  1. Czy Wy zaczniecie wreszcie jedzi zgodnie z planem. Dzis Katowice-Gdynia, pociág IC 4552 HEWELIUSZ . W Brzegu ok 5 min opónienia, we Wrocøawiu juz ponad 20. Ludzie majá przesiadki. Nie zawsze da sié skomunikowac. Wstyd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.