Poradniki

Gdzie zrobię zakupy w każdą niedzielę? – Tarnów

Niestety od jakiegoś czasu widoczna jest nagonka na handel w Niedziele. Nasi rządzący uchwalili ustawę o niedzielach handlowych, których z roku na rok ma być coraz mniej. Niestety nie zawsze świat jest idealny i nieraz braknie czegoś ważnego w domu akurat w niedzielę. Co wtedy możemy zrobić? Udać się na zakupy do sklepu który jest otwarty. Standardowo otwarte są żabki. Ostatnio do otwartych sklepów w niedzielę niehandlową dołączył sklep Intermarche.

Jaki sklep jest czynny w Tarnowie w każdą niedzielę?

Sklep Intermarche na ul. Romanowicza. Sklep działa w bardzo ciekawej formule sklepu bez pracowników handlowych.

Sklep czynny jest od 9:00 do 19:00 w każdą niedzielę

Płatność możliwa jest tylko za pomocą karty.

Adres sklepu: ul. Romanowicza 59, 33-100 Tarnów

Jak wyglądają zakupy w sklepie bez pracowników?

Zakupy nie różnią się wiele od standardowych zakupów. Jedyną różnica jest to, że przy kasie musimy sami skasować wszystkie produkty i dokonać płatności. Gdy mamy jakiś problem lub jakiś produkt nie może się zeskanować to możemy go odłożyć do specjalnie przygotowanego koszyka na zwroty.

Instrukcja dokonywania zakupów na zdjęciu poniżej:

Jaki asortyment jest dostępny w sklepie?

W sklepie dostępny jest w zasadzie prawie pełny asortyment. Nie można kupić jedynie alkoholi i papierosów gdyż wymagają weryfikacji wieku. Warzywa i owoce są dostępne we wcześniej zważonych i przygotowanych paczkach. Chleby i bułki również są dostępne. Wędliny dostępne są w opakowaniach w ograniczonym zakresie. Nie zwróciliśmy uwagi co z mięsem. Na plus można dodać, że cały asortyment sklepu Majsterek będącego częścią Intermarche również był dostępny.

Podsumowanie

W sklepie byłem z czystej ciekawości jak to zostało rozwiązane. Dokonałem bezproblemowo zakupu kilku rzeczy. Serdecznie polecam osobom, które nie miały jak zrobić zakupów w tygodniu lub coś im się niespodziewanie skończyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *