Kamera online Kąpielisko Zakrzówek

Kąpielisko Zakrzówek w Krakowie jest niezwykle popularnym miejscem, cieszącym się ogromną popularnością. Od soboty, 8 lipca, wprowadzono limit 1000 osób przebywających jednocześnie na terenie kąpieliska. Dlatego też, aby zapewnić sobie możliwość skorzystania z tej urokliwej atrakcji, warto uprzednio sprawdzić, czy będziemy mieli szansę na wejście bez długiego oczekiwania w kolejce.

My Kąpielisko Zakrzówek odwiedziliśmy zaraz po jego otwarciu pod linkiem znajduje się nasza relacja: https://www.turysta.org/kapielisko-zakrzowek-w-krakowie-informacje-praktyczne/

Najłatwiej sprawdzić ilość osób znajdujących się na terenie kąpieliska za pomocą kamery online znajdującej się poniżej. Podgląd na żywo uzyskujemy po kliknięciu w poniższe zdjęcie.

Kamera na żywo:

Rekomendowane artykuły

2 komentarze

  1. To jest coś wspaniałego i najlepsza rzecz jaką mogła się przytrafić mieszkańca Krakowa. Wspaniały pomysł i realizacja prezydenta Majchrowskiego to podsumowanie jego wspaniałej prezdentury !!

    1. Ciekawe Jolu. Miasto sprzedało teren developerowi, po długich meczowych protestach, aktywiści wymusili zmianę przeznaczenia terenu. Miasto za 3 razy więcej hajsu odkupiło teren od dewelopera i rozpoczęło prace nad projektem obywatelskim. Ciekawe gdzie jest ta zasługa majchrowskiego. Ciekawe czy była pani na protestach w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *