Sposób na tanie wywołanie dobrej jakości zdjęć – empikfoto – promocja BLACK FRIDAY


My bardzo lubimy posiadać również zdjęcia w wersji tradycyjnych odbitek. Dlatego zawsze cieszymy się z każdej promocji na wykonanie odbitek szczególnie gdy już mamy uzbierana odpowiednią ilość zdjęć do wywołania.

Długo szukaliśmy odpowiedniego fotolabu który w przyzwoitej cenie wykonywałby dla nas odbitki w formacie 10×15 do rodzinnego archiwum. Od lat korzystamy z usług empikfoto z tym zastrzeżeniem, że jeżeli zależy nam na super jakości to większej wielkości odbitki wykonujemy w miejscowym fotolabie ale wtedy cena jest nieporównywalnie wyższa. Zdjęcia z empikfoto mają dobry stosunek jakości do ceny. Dodatkowo często są promocje pozwalające obniżyć cenę katalogową za odbitki. 

Z okazji BLACK FRIDAY pojawił się nowy kod promocyjny ważny do 26.11.18r. do godz.23:59.

Poniżej szczegóły:

OFERTY SPECJALNE – BLACK WEEKEND
WYBIERZ RABAT DLA SIEBIE

10 zł przy zamówieniu za min. 50 zł, kod: BF1810,

20 zł przy zamówieniu za min. 100 zł, kod: BF1820,

30 zł przy zamówieniu za min. 150 zł, kod: BF1830,

50 zł przy zamówieniu za min. 200 zł, kod: BF1850

Oferta promocyjna ważna do 26.11.18r. do godz.23:59.
Rabat nie łączy się z innymi promocjami kodowymi. Kod należy wpisać w koszyku, w wyznaczonym miejscu podczas składania zamówienia.

Źródło: empikfoto.pl

Komentarze

Komentarze do wpisu

One comment

  1. Empik Foto – też ich polecam, tanio jest, zawsze dobra cena, ale przede wszystkim przy dużej ilości. My zawsze robimy takie większe zapasy, żeby mieć święty spokój, tzn. zamówić wszytsko za jednym razem. Wtedy mamy najlepszą stawkę i najlepsze warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *