Sposób na tanie wywołanie dobrej jakości zdjęć – empikfoto – promocja BLACK FRIDAY

My bardzo lubimy posiadać również zdjęcia w wersji tradycyjnych odbitek. Dlatego zawsze cieszymy się z każdej promocji na wykonanie odbitek szczególnie gdy już mamy uzbierana odpowiednią ilość zdjęć do wywołania.

Długo szukaliśmy odpowiedniego fotolabu który w przyzwoitej cenie wykonywałby dla nas odbitki w formacie 10×15 do rodzinnego archiwum. Od lat korzystamy z usług empikfoto z tym zastrzeżeniem, że jeżeli zależy nam na super jakości to większej wielkości odbitki wykonujemy w miejscowym fotolabie ale wtedy cena jest nieporównywalnie wyższa. Zdjęcia z empikfoto mają dobry stosunek jakości do ceny. Dodatkowo często są promocje pozwalające obniżyć cenę katalogową za odbitki. 

Promocja ważna jest do 28.11.2022r. do godz.23:59.

Poniżej szczegóły:

  1. Rabat 60% na kalendarze. I tak dzięki rabatowi za 14,95 PLN można wykonać kalendarz biurkowy ze swoimi zdjęciami.

  1. Rabat 30% na odbitki w dowolne odbitki oraz inne produkty. Dzięki promocji możemy mieć odbitki zdjęć cyfrowych w cenie od 0,19 PLN za sztukę w zależności od ilości zdjęć które zamierzamy wywołać.

Lub odbitki premium z których my korzystamy w cenie od 0,32 PLN za sztukę sztukę w zależności od ilości zdjęć które zamierzamy wywołać.

3. Rabat -50% na fotoksiążki na papierze kredowym.

Rabat nie łączy się z innymi promocjami kodowymi.

Źródło: empikfoto.pl

Rekomendowane artykuły

1 komentarz

  1. Empik Foto – też ich polecam, tanio jest, zawsze dobra cena, ale przede wszystkim przy dużej ilości. My zawsze robimy takie większe zapasy, żeby mieć święty spokój, tzn. zamówić wszytsko za jednym razem. Wtedy mamy najlepszą stawkę i najlepsze warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *