Poradniki

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie OC? – krok po kroku – 2024

W dobie rosnących cen pojazdów, paliwa oraz kosztów życia wiele osób zastanawia się, gdzie można znaleźć oszczędności. Okazuje się, że dość sporo można zaoszczędzić kupując ubezpieczenie OC ewentualnie OC+AC przez Internet. W celu wyszukania najtańszej oferty najlepiej skorzystać z porównywarki cen, czyli takiego agenta ubezpieczeniowego działającego na dużą skalę w Internecie.

Korzystanie z porównywarki i sam proces zakupu polisy jest bardzo prosty i poradzą z nim sobie nawet mniej wprawni użytkownicy Internetu. W przypadku wątpliwości lub problemów zawsze można zadzwonić do mubi.pl i skorzystać z pomocy konsultanta podczas zakupu. Jeżeli skorzystamy z pomocy również należeć się będzie nam bonus/zwrot w wysokości 150 zł o którym więcej piszemy w tym artykule.

Nas ubezpieczenie OC na rok odliczając od ceny bonus kosztowało mniej niż 200 zł. Przy czym oferta odnowienia OC na kolejny rok u aktualnego ubezpieczyciela opiewała na 460 zł. Udało nam się zaoszczędzić 260 zł w 10 min.

My już 6 raz ubezpieczamy nasze samochody przy użyciu porównywarki mubi.pl Za każdym razem przedstawiona oferta była bezkonkurencyjna. Przy ostatnim zakupie oszczędziliśmy 260 zł.

Turysta.org

Zachęcamy wszystkie osoby, które mają do kupienie ubezpieczenie OC dla swojego samochodu, aby poświęciły 5-10 min i skorzystały z naszego linka. Ceny ubezpieczenia OC z porównywarki mubi.pl są naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo wszystkie osoby korzystające z naszego linka dostaną 150 zł zwrotu od mubi.pl w przeciągu miesiąca od zakupu i opłacenia polisy. Dzięki Waszym zakupom zyskujemy środki na kolejne podróże oraz rozwój strony za co z góry dziękujemy.

Link upoważniający do odebrania bonusu 150 zł:

https://mubi.pl/id-UDFWBV

Korzystając z linka podczas zakupu ubezpieczenia wspierasz rozwój naszej strony internetowej za co serdecznie dziękujemy.

Bonus obowiązuje przy zakupie polisy przez Internet lub telefonicznie. Jeżeli polisa na posiadany samochód nie kończy się w najbliższych miesiącach to można wykonać wstępną kalkulację, która rezerwuje bonus na 12 miesięcy. Ważne, aby przypomnieć w przypadku zakup przez telefon, aby aktywowany został bonus dla użytkowników portalu turysta.org.

Regulamin promocji:

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest pod linkiem:
Bonus_dla_poleconego_01.10.2023.pdf (mubi.pl)

Instrukcja zakupu ubezpieczenia z bonusem:

Aby otrzymać bonus należy dokonać zakupu ubezpieczenia po kliknięciu powyższego linka. Po prawidłowym przejściu na stronę porównywarki ubezpieczeń powinien ukazać się nam następujący widok:

Po uzupełnieniu danych zostaną nam wyświetlone oferty z różnych firm. Mamy pełną dowolność wyboru. Informacja o aktywowanym bonusie pojawi się również przy poszczególnych ofertach.

Przykładowe wyliczenie OC w porównywarce mubi

Teraz pozostaje już wybrać najbardziej interesującą nas ofertę i dokonać zakupu. Po uzupełnieniu danych do polisy i dokonaniu płatności otrzymamy wiadomość e-mail z instrukcją co należy zrobić aby uzyskać bonus. Wiadomość wygląda następująco:

Po kliknięciu w link z opisem tutaj zostaniemy przeniesieni na stronę na której zgodnie z regulaminem odpowiemy na pytanie konkursowe oraz podamy dane do przelewu.

Poprawne wykonanie całej operacji będzie skutkowało otrzymaniem kolejnego e-maila z potwierdzeniem przyznania bonusu w kwocie 150 zł, który trafi na podane uprzednio konto w terminie do 30 dni. Treść maila poniżej:

https://mubi.pl/id-UDFWBV

Potwierdzenie przelewu od mubi:

Inne artykuły o tematyce ubezpieczniowej:

Jeden komentarz

  • tomer

    ja ostatnio sprawdzałem z głupa ofertę w apce mpay, której normalnie używam do przejazdów etoll i musze powiedzieć, że ciekawe rzeczy tam są, warto zerknąć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *