Okazje i promocje,  Pozostałe

Ubezpieczenie OC/AC od Mubi 150 zł taniej – link z kodem rabatowym

Wiele osób słyszało o akcji promocyjnej porównywarki ubezpieczeń mubi.pl My postanowiliśmy przetestować jej działanie oraz sprawdzić czy faktycznie reklamowany bonus w postaci zwrotu 150 zł na konto działa.

Weryfikacji poprawności działania dokonaliśmy dwukrotnie podczas zakupu ubezpieczenia OC do używanych przez nas pojazdów. Ubezpieczenie OC kupowaliśmy w lutym dla jednego samochodu, a w lipcu dla drugiego. W obu przypadkach udało się kupić ubezpieczenie w interesującym nas wariancie w atrakcyjnej cenie dodatkowo w dwóch przypadkach otrzymaliśmy od porównywarki ubezpieczeń mubi bonus w postaci 150 zł zwrotu na konto po zakupie ubezpieczenia w terminie 30 dni od dokonania zakupu.

Dlatego serdecznie zapraszamy do zakupu ubezpieczenia OC korzystając z naszego linku. Sam proces zakupu ubezpieczenia na stronie jest bardzo prosty. Dodatkowo osoby, które nie mogą poradzić sobie z wypełnieniem formularza na stronie lub po prostu mają wątpliwości mogą skontaktować się w każdej chwili z infolinią pod numerem: 22 250 02 00 i dokonać zakupu przez telefon również z bonusem.

Link promocyjny do zakupu ubezpieczenia ze zniżką: https://mubi.pl/id-UDFWBV

Korzystając z linka podczas zakupu ubezpieczenia wspierasz rozwój naszej strony internetowej za co serdecznie dziękujemy.

Skrócona instrukcja zakupu ubezpieczenia z bonusem:

Aby otrzymać bonus należy dokonać zakupu ubezpieczenia po kliknięciu powyższego linka. Po prawidłowym przejściu na stronę porównywarki ubezpieczeń powinien ukazać się nam następujący widok:

Ważna aby była informacja o aktywacji bonusu 150 zł.

Po uzupełnieniu danych zostaną nam wyświetlone oferty z różnych firm. Mamy pełną dowolność wyboru. Informacja o aktywowanym bonusie pojawi się również przy poszczególnych ofertach.

Przykładowe wyliczenie OC w porównywarce mubi

Teraz pozostaje już wybrać najbardziej interesującą nas ofertę i dokonać zakupu. Po uzupełnieniu danych do polisy i dokonaniu płatności otrzymamy wiadomość e-mail z instrukcją co należy zrobić aby uzyskać bonus. Wiadomość wygląda następująco:

Po kliknięciu w link z opisem tutaj zostaniemy przeniesieni na stronę na której zgodnie z regulaminem odpowiemy na pytanie konkursowe oraz podamy dane do przelewu.

Poprawne wykonanie całej operacji będzie skutkowało otrzymaniem kolejnego e-maila z potwierdzeniem przyznania bonusu w kwocie 150 zł który trafi na podane uprzednio konto w terminie do 30 dni. Treść maila poniżej:

https://mubi.pl/id-UDFWBV

Potwierdzenie przelewu od mubi:

Regulamin:

Dla osób dociekliwych oraz chcących sprawdzić warunki załączmy link do regulaminu promocji:

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem: https://mubi.pl/dokumenty/Bonus_dla_poleconego_02.07.2021.pdf

Ciekawostka:

Dodatkowo korzystając z porównywarki ubezpieczeń mubi.pl możemy sprawdzić ofertę ubezpieczeń podróżnych i dokonać ich zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *