Kupon upominkowy Ryanair – voucher prezentowy – krok po kroku

Wielkimi krokami zbliża się grudzień czyli okres w którym kupujemy bliskim prezenty. To właśnie w tym czasie nasza uwaga kieruje się na takiego rodzaju rzeczy jak kupony upominkowe. Vouchery prezentowe z linii lotniczej Ryanair dostępne są przez cały rok. Według nas to doskonały prezent dla podróżników. Taki voucher można nabyć nie tylko z okazji Mikołajek lub Gwiazdki. To także doskonały upominek z okazji urodzin lub jako forma premii którą możemy podarować zaangażowanej w pracę osobie.

Zakupiony bon upominkowy pozwala na wybór dowolnego lotu. Podczas gdy kwota za lot zostanie przekroczona to istnieje możliwość dopłacenia kartą pozostałej sumy. Ważne jest także to, że kupon upominkowy łączy się z wszystkimi promocjami. Ważny jest 365 dni od zakupu. 

Bony dostępne są w nominałach 25 EUR/GBP (80 PLN) oraz 50 EUR/GBP (160 PLN). Przy jednej rezerwacji można maksymalnie użyć 4 kuponów co przekłada się na kwotę 200 EUR/GBP (320 PLN). 

Instrukcja krok po kroku zakupu kuponów upominkowych:

W celu zakupu vouchera prezentowego należy odwiedzić stronę https://www.ryanair.com/pl gdzie należy wybrać opcję: Kup odrazu

Następnie z listy która ukazała się na nowo otwartej stronie należy wybrać wygląd/motyw oraz tekst który najbardziej nam odpowiada. Cały kupon tworzy się w trzech prostych krokach.

Następnie przechodzimy do drugiego kroku, którym jest wybranie kwoty na jaką będzie opiewał zakupiony voucher prezentowy. W przypadku zakupu dla osoby z Polski warto wybrać naszą walutę. Gdyż zakupione bony można zrealizować tylko w walucie jakiej zostały wydane. 

Trzecim krokiem podczas kupowania vouchera jest napisanie krótkiej wiadomości do obdarowywanej osoby. Napisanie wiadomości nie jest obowiązkowe. Następnie zalecamy zapoznanie z regulaminem i kliknięcie: Kontynuuj

Ostatnim krokiem jest podanie swoich danych oraz danych osoby obdarowanej. Należy także podać dane karty kredytowej do płatności.

Po uzupełnieniu wszystkich danych należy kliknąć zapłać teraz. Kupon w zależności od wybranej opcji zostanie wysłany do osoby kupującej lub obdarowanej do godziny. Do ceny kuponu zostanie dodana kwota 10 zł za obsługę kuponu.

Życzymy dużo szczęścia podczas kupowania przekazywania oraz wykorzystywania kuponów:) Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Wam w wyborze prezentu dla podróżników.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *