Autobusy / Pociągi

Bilety 30% tańsze z okazji rozpoczęcia ferii – Polonus Partner

Połowa stycznia to początek wyczekiwanych przez uczniów, ale także ich rodziców ferii zimowych. Zasłużoną przerwę w nauce można wykorzystać na zimowy wypoczynek, który będzie idealną okazją do nabrania energii na nadchodzące miesiące. Przewoźnicy zrzeszeni w ramach koalicji Polonus Partner przygotowali dla wszystkich wybierających się na ferie autobusem 20 000 biletów w obniżonych cenach.

Jest to pierwsza w tym roku promocja przez przewoźników zrzeszonych w Polonus Partner. Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, AlbatrosBus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów ponad 20 000 biletów w cenach obniżonych o 30%. Promocja dostępna jest na wybranych kursach i obowiązuje w wybrane dni, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *