Autobusy / Pociągi

BLACK FRIDAY w NEOBUS – dodatkowe punkty premium

Firma Neobus z okazji BLACK FRIDAY dla klientów posiadających konto na ich stronie zwiększa liczbę punktów otrzymanych przy dokonaniu rezerwacji w ramach programu punkty premium.

Normalnie każda zalogowana osoba dostaje 12% zwrotu w postaci punktów które można wykorzystać na kolejne darmowe przejazdy.

W dniu dzisiejszym 23.11.2018 punktów dostaje się aż dwa razy więcej czyli 25% ceny biletu wraca do nas w postaci punktów premium.

Firma NEOBUS doskonale sobie radzi na tak trudnym rynku, jakim jest obecnie rynek przewozowy.  Ceny biletów na przejazdy NEOBUS rozpoczynają się od 1 zł przy braku opłaty za rezerwację. Przewoźnik dysponuje najbezpieczniejszymi w swojej klasie, komfortowymi autokarami Mercedes Benz i Setra na których pokładzie można korzystać z szeregu udogodnień takich jak bezpłatny Internet WiFi, gniazdka 230 V, wygodny rozstaw uchylno-rozsuwnych foteli, WC, klimatyzacja. Dodatkowo na wszystkich kursach oferowany jest darmowy poczęstunek w postaci zdrowych, ekologicznych ciasteczek produkowanych przez podkarpacka firmę Santos oraz soczków i wody mineralnej. Wykwalifikowana kadra kierowców jest bardzo przyjaźnie nastawiona do pasażerów, chętnie służy pomocą w każdej sytuacji. Również konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godz. na dobę. Dla stałych klientów kupujących bilety poprzez nasz system rezerwacji i zalogowanych do tego systemu firma NEOBUS oferuje program lojalnościowy PUNKTY PREMIUM, którymi to punktami można płacić za kolejne bilety zakupione on-line.

Źródło: neobus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *