Autobusy / Pociągi

Nowa linia autobusowa Warszawa <-> Kętrzyn – Polonus

Polonus od 1 marca wydłuża jedno ze swoich dotychczasowych połączeń do Ostrołęki, które teraz będzie dojeżdżało aż do Kętrzyna!
O atrakcyjności oferty świadczą nie tylko dogodny rozkład jazdy, ale także liczne promocje cenowe oraz nowoczesne i komfortowe autokary. Bilety są już dostępne w sprzedaży  w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł!

Autokary Polonus w ramach nowego połączenia będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 15:30, po to by dotrzeć do celu na Dworcu Autobusowym w Kętrzynie o godzinie 20:40. Na trasie przejazdu znajdą się takie miejscowości jak: Pułtusk, Różan, Ostrołęka, Myszyniec, Mrągowo. Nowe połączenie z Kętrzyna odjedzie o godzinie 8:20, by dotrzeć do stolicy o 13:40.
W ofercie Polonusa znajduje się także połączenie łączące Warszawę z Kętrzynem, w ramach którego autokary odjeżdżają z Warszawy o godzinie 8:00, ich przyjazd do celu ma miejsce o godzinie 13:15. Kurs powrotny z Kętrzyna wyrusza o godzinie 15:45, po to by przyjechać do Warszawy o 21:05.

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty „Polonus Partner” honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.DworzecOnline.pl oraz www.zdo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *