Odwołanie akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY – 20-22.03.2020 – koronawirus


Akcja promocyjna Polska Organizacja Turystyczna organizowana pod nazwą POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY ciesząca się bardzo dużym powodzeniem zostaje odwołana. Odbędzie się dopiero edycja jesienna. Poniżej oświadczenie organizatora.

Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność zmniejszenia ryzyka wynikającego z ewentualności rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2), podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu promocji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY oraz zaprzestaniu prezentacji listy partnerów zgłoszonych do projektu na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl. Warto zaznaczyć, że w chwili obecnej duża część podmiotów (np. muzea, teatry), mimo wcześniejszych deklaracji, nie może wziąć udziału w POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, ze względu na zakaz funkcjonowania w terminie akcji.

Decyzję podjęliśmy z ogromnym bólem serca, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak pozytywnie akcja jest odbierana przez turystów i branżę turystyczną.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że już od kolejnej edycji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zwiększymy liczbę działań promocyjnych, mających na celu zachęcenie większego grona turystów do udziału w akcji. Polska Organizacja Turystyczna dołoży także wszelkich starań, aby w IX odsłonie projektu wzięła udział jeszcze szersza gama partnerów.

Polska Organizacja Turystyczna nie jest pośrednikiem w rezerwacji/sprzedaży promocyjnych ofert w ramach akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, a jedynie podmiotem promującym ideę akcji.

W związku z tym za wszelkie zmiany dotyczące funkcjonowania obiektów zgłoszonych do akcji bądź zmiany terminów realizacji usług są odpowiedzialne poszczególne podmioty. Jednocześnie informujemy, że wszystkie kwestie związane z zawartymi już wcześniej transakcjami lub odwołaniem rezerwacji powinny być uzgodnione pomiędzy klientami a partnerami. Ze względu na bardzo pozytywny wpływ akcji na branżę turystyczną i chęć kontynuacji projektu uprzejmie prosimy partnerów o przychylność i elastyczność wobec turystów, np. w kwestii zmiany terminu. Jako przykładowy odnośnik mogą służyć rekomendacje dobrych praktyk Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *