Okazje i promocje

Aplikacja Boomerun – czy to działa?

W sklepie Google Play pojawiła się nowa innowacyjna aplikacja oferująca atrakcyjne kupony za aktywność fizyczną. Pomyśleliśmy, że aplikacja będzie ciekawa dla osób odwiedzających naszą stronę i postanowiliśmy ją przetestować. W weekendy dużo podróżujemy, a tygodniu wybieramy ekologiczny transport jakim jest rower. To dodatkowo zachęciło nas do przeprowadzenia testów.

Do nowości szczególnie oferujących coś za darmo podchodzimy z odpowiednią dozą ostrożności. Do założenia konta w Boomerun nie musimy podawać wrażliwych danych osobowych więc to jest plus. Wystarczy podać adres email i już można zbierać punkty.

Na czym polega i jak działa aplikacja?

Aplikacja zbiera informacje o naszej aktywności fizycznej przekazywane przez telefon lub podłączoną do niego opaskę. Za aktywność dodawane są do naszego konta w aplikacji wirtualne pieniądze Boomerany które można wymienić na interesujące nas zniżki lub karty podarunkowe.

Od kiedy testujemy aplikację i jak działa?

Z aplikacji zaczęliśmy korzystać 4 grudnia 2019 roku. Aplikacja jest ciągle unowocześniania i coraz lepiej działa. Dodatkowo asortyment nagród dostępny w aplikacji jest ciągle poszerzany.
Aplikacja Boomern nie jest idealna i zdarzają się jej gorsze dni, a właściwie lepiej byłoby powiedzieć minuty braku dostępu, ale wszelkie problemy z działaniem szybko są usuwane. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
Co ważne aby dostać nagrodę nie musimy biegać maratonów wystarczy zwykła codzienna aktywność.

Gdzie można znaleźć tą aplikację?

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android w sklepie Google Play pod linkiem;

Oraz w App Store:

Na start każda osoba dostaje 100 Boomeranów na zachętę.

Jak odebrać nagrodę w aplikacji Boomeran?

W aplikacji musimy wybrać nagrodę i zacząć ją obserwować. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów w prawym dolnym rogu pojawi się opcja wymień punkty. Taka jak na poniższym zdjęciu:

Prawidłowa wymiana punktów wygeneruje nam kod do wysłania na e-mail: nagrody@boome.run. Poprawnie wygenerowany kod to ciąg znaków alfanumerycznych. Na poniższym zdjęciu okienko aplikacji z kodem.

Czy faktycznie można odebrać nagrodę w aplikacji Boomerun?

Postanowiliśmy przetestować dla naszych czytelników czy faktycznie nagrody obiecane w aplikacji trafiają do użytkowników.
I musimy potwierdzić, że faktycznie się tak dzieje. Nagrody są przekazywane bez zbędnej zwłoki.

Nagrody otrzymaliśmy na e-maila:

Zdobyte karty zostały już zrealizowane:) Co jeszcze raz potwierdza, że wszystko działa jak powinno.

Jeden komentarz

  • Bodzio

    Spróbujcie teraz coś wymienić na nagrody !! Fajnych dawno nie ma a obecne to kpina. I chca za to punkty by wymieniać, a sie ijazuje ze to samo jest normalnie bez niczego na stronie sklepów !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *