Okazje i promocje,  Pozostałe,  Różności

Karta Twisto z limitem – link z premią za założenie konta 50 zł

Pojawił się nowy sposób na robienie zakupów w Internecie i nie tylko. Karta debetowa z bezpłatnym limitem kredytowym. Karta jest szczególnie przydatna podczas zakupów które planujemy zwrócić. Dzięki użyciu karty Twisto nie będziemy musieli korzystać ze środków które mamy zgromadzone w gotówce lub na koncie, a wszystko uda się załatwić korzystając z limitu dostępnego na karcie.

Dzięki odroczonej płatności do 45 dni po zakupie. Do tego dochodzi korzystny kurs wymiany walut i już mamy doskonałe narzędzie do płatności w kraju i zagranicą.

Dlaczego warto zainstalować aplikację Twisto i zamówić kartę?

  • Karta i aplikacja dostępne są za darmo
  • wygodna aplikacja z analizą wydatków, natychmiastowe powiadomienia o płatności.
  • W 150 sklepach online można zapłacić po otrzymaniu zamówienia i po decyzji, że dokonuje się zwrotu towaru. Czas który jest na to przeznaczony to 21 dni.
  • Przy zagranicznych płatnościach kartą Twisto obowiązuje międzybankowym kurs wymiany walut. Bez żadnych opłat i prowizji, w przeciwieństwie do kart wydawanych przez banki.
  • Za dokonane kartą transakcje można zapłacić od razu lub odłożyć płatność do 45 dni bez opłat i prowizji.
  • Kartę można łatwo zablokować i odblokować w aplikacji w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Aby uzyskać 50 zł za założenie konta Twisto w formie punktów na spłatę zadłużenia po wykonaniu transakcji kliknij w link.

Sprawdziliśmy aplikacja i karta działają bardzo sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z bezproblemowego korzystania zarówno z aplikacji jak i z karty Twisto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *