Nowość od Revolut konto firmowe – zyskaj 200 zł – link


Usługa Revolut for Business zyskuje coraz większą popularność z uwagi na brak opłat za wariant podstawowy oraz możliwość dopasowania w miarę rozwoju działalności. Dużym plusem są też darmowe przelewy międzynarodowe i krajowe oraz przedpłacone karty debetowe.

W ciągu ostatnich dwóch lat konto Revolut dla firm założyło ponad 200 tysięcy firm oraz osób samozatrudnionych, z czego znaczna część dotarła do nas dzięki rekomendacjom od naszych użytkowników indywidualnych.

W ramach podziękowania oferujemy teraz przez ograniczony czas możliwość zyskania 200 zł za każdą firmę lub osobę samozatrudnioną, której użytkownik poleci usługę Revolut dla firm przy użyciu swojego linku. Polecona przez użytkownika firma lub osoba także otrzyma 200 zł.

Zapraszamy do skorzystania z naszego linku podczas zakładania konta firmowego w Revolut:

Aktualizacja linku: 23.01.2020 godzina 20

Nowy link polecający: revolut.com/business?promo=ref200pl&ext=rafauura

Jak to działa?

Należy się zarejestrować, korzystając ze swojego unikalnego linku rejestrowania w banerze wiadomości w aplikacji Revolut, lub udostępnić go firmie albo osobie samozatrudnionej, której użytkownik chce polecić naszą usługę.

Gdy tylko użytkownik lub polecona przez niego firma pomyślnie przejdzie proces rejestracji za pomocą linku i zasili konto minimum 200 zł (Najszybciej zasilić konto przy użyciu karty), następnie środki zostaną przekazane na to nowe konto Revolut dla firm 200 zł. W ciągu 10 dni na prywatne konto Revolut użytkownika także wpłynie kwota 200 zł.

Czy to działa? Potwierdzamy TAK:)

Poniżej wycinek z ekranu:

Szczegóły w Regulaminie.

Komentarze

Komentarze do wpisu

14 komentarzy

  1. Dzień Dobry,

   Proszę nie zapomnieć doładować konta kwotą co najmniej 10 GBP my dla bezpieczeństwa wpłaciliśmy przy użyciu karty 60 PLN bo tak najszybciej i bonus został przyznany natychmiastowo.

   Pozdrawiamy
   Turysta.org

 1. Dzień dobry,
  Wpłaciłem z karty 20zł (minimalna kwota do wpłacenia, a w regulaminie pisało że może to być dowolna kwota). W jakim czasie dostanę bonus na swoje konto?

  1. Witam,
   My wyczytaliśmy, że doładować konto przy zakładaniu należy co najmniej 10 GBP więc doładowalismy z karty 60 PLN i bonus dostaliśmy w tym samym momencie.
   Pozdrawiamy
   Turysta.org

  1. Witam, Logujemy się przez przeglądarkę do konta Revolut biznes. Następnie wchodzimy w zakładkę payments. I klikamy opcje add new counterparty. Później opcja indywidualna jest do zaznaczenia. W następnym kroku podajemy imię i nazwisko, numer telefonu i weryfikujemy przez wpisanie kodu z SMS. Od tej pory można wysyłać pieniędzy na prywatne/normalne swoje konto Revoult.
   Pozdrawiamy
   Turysta.org

    1. Witam, Jak najbardziej da się przelać pieniądze na indywidualne konto. W komentarzach już było pisane jak to zrobić.

 2. Mam już konto i fajnie jakbym też mogła teraz polecać. Przydałaby się jakaś nowa promocja Revolut Biznes 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *