Pełna lista odwołanych lotów przez Ryanair – Wrzesień-Październik 2017

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów linia lotnicza Ryanair opublikowała pełną listę odwołanych lotów. Linia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odwołała ok. 2% lotów każdego dnia w ciągu następnych 6 tygodni. Po opublikowaniu listy pasażerowie który mają wykupione bilety w terminie od 18 września do 28 października nie muszą już nerwowo oczekiwać na wiadomość email od linii lotniczej.

Poniżej zamieszczamy linki z dostępem do pełnej informacji na temat anulowanych lotów według dat:

W przypadku gdy zakupiony bilet znalazł się na liście najlepiej niezwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta – szczegóły w linku poniżej.

Aby uzyskać pomoc w przypadku odwołania lotu na który mieliśmy wykupiony bilet najlepiej odwiedzić stronę przewoźnika: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/loty-anulowane#0-5

Każdemu pasażerowi którego lot został odwołany przysługuje m.in. możliwość uzyskania odszkodowania od linii lotniczej – szczegóły znajdują się w linku poniżej.

Informacje w języku polskim o prawach pasażera zgodnie z Rozporządzeniem Komisji Europejskiej nr 261/2004  związane z odwołanym lotem znajdują się pod linkiem. 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *