Polonus promocja 5-10-15 kolejne bilety

Polonus przygotował dla swoich pasażerów nową pulę promocyjnych biletów w cenach 5, 10 i 15 zł. To wszystko w ramach zimowej odsłony popularnej „Gorącej promocji 5-10-15”, w której bilety zakupione
z odpowiednim wyprzedzeniem na podróże do 17 kwietnia br. można upolować w super niskich cenach!

To idealna okazja, by udać się w podróż  za niewielkie pieniądze.

Przygotowana przez nas promocja jest naprawdę gorąca, pomimo zimowej aury za oknem. Dzisiaj udostępniliśmy naszych pasażerom pulę biletów za 5, 10 i 15 złotych. Zachęcamy, by zaplanować podróż z odpowiednim wyprzedzeniem w niesamowicie niskiej cenie. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zostały udostępnione na wybranych liniach przewoźnika. I tak, za 5 złotych pasażerowie Polonusa mogą udać się w podróż z Warszawy do takich miast, jak: Olsztyn, Tomaszów Mazowiecki, Grudziądz, Tarnobrzeg czy Stalowa Wola.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży internetowej i obowiązują na wybranych liniach, w wybrane dni tygodnia. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ pula jest ograniczona. Jak zawsze obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronach www.pkspolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.dworzeconline.pl i www.zdo.pl.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *