Polonus uruchamia sprzedaż biletów na sezon wakacyjny. Mazury i polskie morze

Polonus udostępnił dziś wakacyjny kalendarz połączeń. W tym roku szczególnie zachęcamy do spędzenia spokojnych i niezapomnianych wakacji w Polsce – nad morzem lub na Mazurach.
Bezpieczeństwo, wygoda, dopasowane godziny podróży, atrakcyjne ceny biletów oraz komfortowe, klimatyzowane autokary to idealny sposób na spędzenie beztroskiego urlopu lub weekendowego wyjazdu. Bilety na podróże od 27 czerwca do 31 sierpnia dostępne są już na stronie www.pkspolonus.pl.

W tym roku wakacje w Polsce będą cieszyły się niezwykle dużą popularnością. Jest to najbardziej wyczekiwany okres przez wszystkich miłośników podróży. Dlatego rekomendujemy, aby nie czekać do ostatniej chwili i dokonywać rezerwacji podróży z odpowiednim wyprzedzeniem. W wakacyjnej siatce połączeń Polonusa znajdą się najbardziej popularne letnie miejscowości, takie jak: Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Ruciane-Nida czy Giżycko.

Wyjazdy z Polonus są w pełni bezpieczne i komfortowe. We wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zgodnie z bieżącymi wytycznymi służb sanitarnych. Pojazdy będą regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń do czyszczenia elektrostatycznego oraz ozonowania. Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączeń przeznacza nowoczesne i komfortowe autokary wyposażone  w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.   

Źródło: pkspolonus.pl

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *