Polonus: Zimowa promocja na trasie: Warszawa – Radom – Kielce – Busko-Zdrój

Przewoźnik autokarowy Polonus przygotował zimową promocję dla pasażerów podróżujących na trasie Warszawa – Radom – Kielce – Busko-Zdrój. Z Warszawy do Radomia pojedziemy w cenie już od 17 zł, do Kielc od 21 zł, a do Buska-Zdroju od 29 zł. Promocją objęte są też podróże pomiędzy tymi miastami.

Startuje zimowa promocją z bardzo gorącymi cenami! Na wybranych kursach łączących Warszawę z Busko-Zdrój przez Radom i Kielce pasażerowie mają do dyspozycji bilety zaczynające się już od 12 zł. Podróże naszymi autokarami są nie tylko komfortowe i bezpieczne, ale również dostępne w szalenie niskich cenach.

Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Dzięki uruchomionej promocji podróż z Warszawy do Buska-Zdroju dostępna jest w cenie już od 29 zł, z Warszawy do Kielce pojedziemy za 21 zł, natomiast przejazd ze stolicy do Radomia możliwy jest już za 17 zł. Ale to nie wszystko, ponieważ promocją objęte są także przejazdy pomiędzy miejscowościami pośrednimi: z Radomia do Buska-Zdroju kupimy bilet już za 20 zł, a podróż do Kielc to tylko 12 zł.

Aby skorzystać z nowej promocji wystarczy wyszukać interesujące nas połączenie na stronie przewoźnika pkspolonus.pl i dokonać wygodnego i szybkiego zakupu korzystając z wielu udostępnionych sposobów płatności.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230 V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

Warto się spieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona. Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *