Przejazd pociągiem PKP IC lub POLREGIO ze zwrotem do 25 zł od Skycash i Masterpass

Od piątku 20 grudnia Skycash uruchamia promocję na przejazdy PKP Intercity oraz Polegio. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich osób, które planują w czasie Świąt przemieszczać się pociągami.

Jak działa promocja ?

Użytkownikom aplikacji Skycash za pierwszy, w okresie promocji, zakup dowolnej liczby biletów na przejazd pociągami PKP Intercity lub Polregio firma Skycash zwróci pieniądze! Jedyny warunek to posiadanie karty MasterCard lub Maestro w aktywny portfelu Masterpass. Portfel można aktywować w kilka chwil, w każdym momencie. Opis jak to zrobić na końcu tego artykułu.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Po dokonaniu pierwszej transakcji (zakup biletu na pociąg wybranego przewoźnika, zostanie naliczony zwrot. Maksymalny zwrot wynosi 25 zł*, co oznacza, że jeśli wartość transakcji przekroczy kwotę 25 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 25 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 25 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji). Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 14 dni od dokonania transakcji.

Promocja trwa od 20 grudnia 2019 r. do 7 stycznia 2020 r.

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem.

Instrukcja jak aktywować portfel Masterpass?

W aplikacji Skycash na ekranie głównym kliknij „Twoje karty płatnicze”.

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2.

*W promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *