Przewóz roweru PKP Intercity za 1 zł

Podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT) bilet na przewóz rowerów na dowolnej trasie od 16 do 22 września kupisz za 1 zł. Promocją objęte są wszystkie pociągi krajowe realizowane przez PKP Intercity. Warto bilet promocyjny zakupić wcześniej gdyż liczba miejsc do przewozu rowerów jest ograniczona. Szczegóły promocji poniżej:

Kto uprawniony jest do skorzystania z oferty?

Do skorzystania z oferty „Rower za złotówkę” uprawniony jest każdy, kto w dniach 16-22 września 2021 zamierza zabrać ze sobą rower i przewieźć go w pociągu PKP Intercity.

Jakie połączenia obejmuje promocja?

Promocja obejmuje połączenia krajowe realizowane przez: Twoje Linie Kolejowe (TLK), InterCity (IC), Express InterCity (EIC) lub Express InterCity Premium (EIP).

Gdzie można kupić promocyjny bilet?

Podróżni mogą nabywać bilety w kasach oraz u konduktora w pociągu (za wyjątkiem połączeń EIP), jak również za pośrednictwem Serwisu e-IC.

Na jakie pociągi ważny jest zakupiony bilet?

Zakupione bilety będą ważne jedynie na przewóz roweru w pociągu, na który zostaną wydane.

Czy cena jest uzależniona od dystansu jaki chcemy pokonać?

Cena jest stała, więc symboliczną złotówkę rowerzyści zapłacą niezależnie od długości zaplanowanej trasy.

O czym warto pamiętać?

Należy przy tym pamiętać, że liczba miejsc na przewóz jednośladów w danym składzie jest ograniczona. Szczegóły dotyczące sposobu przewozu rowerów określa „Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez spółkę PKP Intercity S.A.”.

Źródło: https://www.intercity.pl/pl/

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *