Warszawa i jej dziedzictwo – Mennica Legacy Tower – Konkurs fotograficzny

Konkurs polegający na wykonaniu autorskiego zdjęcia, przedstawiającego dziedzictwo stolicy, skierowany jest do pasjonatów architektury i fotografii, mieszkańców Warszawy oraz wszystkich osób odwiedzających stolicę.  Nazwa konkursu to „Warszawa i jej dziedzictwo”.  Uczestnicy konkursu mają pełną dowolność interpretacji tematu – fotografie mogą przedstawiać zarówno miejsce, architekturę, przedmioty, jak i nieskategoryzowaną wizję artystyczną autora.

Zdjęcia będą oceniane pod kątem zgodności z tematem konkursu i wartości artystycznej,  co sprawia, że szansę na zwycięstwo otrzymają nie tylko profesjonalni fotografowie, ale także wszyscy pasjonaci. Istotny jest również termin wykonania zdjęć konkursowych – muszą być zrobione pomiędzy 3 a 17 września 2018 r.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody – autorzy dwóch zwycięskich zdjęć zostaną zaproszeni na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w Chicago! Laureatów konkursu wyłoni jury pod przewodnictwem prekursora polskiej fotografii reportażowej, jednego z najwybitniejszych fotografów Tadeusza Rolke.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą od 3 września 2018 r. (godzina 00:00) do 17 września 2018 r. (godzina 23:59). Należy ich dokonywać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: konkurs@mennicalegacytower.pl. Wszystkie informacje o konkursie wraz ze szczegółowym regulaminem i wymaganą specyfikacją techniczną zdjęć dostępne są na stronie http://mennicalegacytower.pl/konkurs/

Organizatorami konkursu są firmy Golub GetHouse i Mennica Polska S.A, inwestorzy wysokościowca Mennica Legacy Tower.

140-metrowa wieża Mennica Legacy Tower i sąsiadujący z nią 43-metrowy budynek będą miały łączną powierzchnię biurową 65 630 mkw. Za projekt architektoniczny kompleksu biurowego realizowanego przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A., odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein.

Źródło: Informacja prasowa

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *