Nowa linia PKS Polonus – Warszawa – Szczawnica


Przewoźnik autobusowy PKS Polonus wraz z początkiem roku szkolnego otwiera kolejną trasę! Już 3 września zostanie uruchomiona nowa linia krajowa łącząca Szczawnicę z Warszawą, przebiegająca przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Tarnów i Nowy Sącz. Bilety w korzystnych cenach dostępne są już w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl oraz PolonusPartner.pl.

Cena za bilet z Warszawy do Bełchatowa rozpoczyna się od 70 PLN. 

W ramach nowej linii autokary Polonus będą odjeżdżać codziennie z Dworca Zachodniego w Warszawie o godzinie 22:30, a przyjazd do Szczawnicy planowany jest na godzinę 6:37 rano. Kurs powrotny z Przystanku Dworcowego w Szczawnicy będzie odjeżdżał o godzinie 21:30, by dotrzeć do stolicy o godz. 5.50.

Trasa będzie przebiegać z Warszawy przez Radom, Iłżę, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Tarnów, Nowy  i Stary Sącz, Łącko, Krościenko, aż do Szczawnicy. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć wodospad Zaskalnik czy udać się na spływ kajakowy Dunajcem. Podróż będzie odbywać się nowoczesnym autokarem Polonus wyposażonym w Internet, gniazdka 230V i rozkładane siedzenia. 

Korzystanie z usług firmy PKS Polonus niesie za sobą następujące korzyści:

  • bezpłatną usługę zmiany terminu podróży
  • możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego
  • 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat
  • zniżkę w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
  • Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest nowy program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Źródło: PKS Polonus

Komentarze

Komentarze do wpisu

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *