Autobusy / Pociągi

Nowa linia Polonus – Tomaszów Mazowiecki – Warszawa – bilety za 10 zł

Firma Polonus która w ramach swojej nowej linii obsługuje pięć bezpośrednich kursów dziennie na trasie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa przygotował dla swoich pasażerów promocyjną pulę biletów w cenie 10 zł! (przy zakupie obowiązuje dodatkowo opłata transakcyjna 1 zł)

Wystarczy wejść na stronę www.pkspolonus.pl i upolować bilet na podróże od poniedziałku do czwartku w dniach 19-29 sierpnia br.! 

„Strzał w 10zł!” to nasza nowa promocja skierowana do pasażerów podróżujących między Tomaszowem Mazowieckim a Warszawą! Przez najbliższe dwa tygodnie, w wybrane dni pasażerowie kupią na naszej stronie bilety w wyjątkowej cenie 10zł! Chcemy pokazać, że podróże naszymi autokarami są nie tylko komfortowe i bezpieczne, ale także przyjazne dla kieszeni. – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

W ramach popularnej linii autokary ze stolicy do Tomaszowa Mazowieckiego odjeżdżają pięć razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.30, 9.45, 12.45, 16.15 oraz 18.00. Czas podróży wynosi 1:56 godz. Kursy powrotne z przystanku przy Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odjeżdżają o godz. 5.40, 9.40, 12:50, 15.30 oraz 18.40, by dotrzeć do Warszawy o godz. 7.40, 11.40, 14.50, 17.30 oraz 20.40.

Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić jedną ze wskazanych stron internetowych: pkspolonus.pl, polonuspartner.pl, dworzeconline.pl, zdo.pl i wyszukać połączenie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa lub Warszawa – Tomaszów Mazowiecki pomiędzy 19 a 29 sierpnia 2019 roku. W tym czasie w wybrane dni tygodnia (poniedziałek – czwartek) Polonus udostępnił dla swoich pasażerów pulę promocyjnych biletów za jedyne 10 zł. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy!”

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle na kursach Polonusa, honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% dla weteranów i weteranów poszkodowanych. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *