Promocja Revolut – darmowa wysyłka karty + 20 zł – link


Revolut jest u nas w kraju coraz bardziej popularny z usług tej firmy korzysta już ponad 300 tyś osób. Na całym świecie ponad 6 milionów.

Konto cyfrowe w Revolut pozwala na darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie dodatkowo umożliwia płacenie kartą w różnych walutach korzystając z międzybankowego kursu wymiany walut. My bardzo często korzystamy z Revolut w czasie naszych podróży i podczas zakupów w internecie.

Szczegółowe informacje na temat konta i karty Revolut można znaleźć tutaj: https://www.revolut.com/pl-PL/zdecydowanie-lepsze-konto

Aktualnie firma przygotowała promocję dla wszystkich którzy jeszcze nie posiadają konta. Oprócz darmowego konta teraz przy pomocy poniższego linka można otrzymać darmową kartę standardową i dodatkowo 20 zł po wypełnieniu wymagań opisanych poniżej.

Przy zakładaniu konta zarejestruj się za pomocą naszego linka i zdobądź darmową kartę Revolut, a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą. revolut.com/referral/tomasz8wk!G10D21

Aby dostać 20 zł należy po kliknięciu w link podać numer telefonu na który zostanie wysłany link do ściągnięcia aplikacji Revolut.

Następnie założyć konto i dokonać weryfikacji za pomocą wpłaty 20 zł (przelew bankowy lub karta) oraz dokonania weryfikacji tożsamości w aplikacji oraz zamówić kartę fizyczną. Po otrzymaniu karty należy wykonać płatność. W kolejnym kroku Revolut przeleje 20 zł na konto. Te 20 zł można wykorzystać w dowolny sposób włącznie z wypłatą w bankomacie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *