Promocja Revolut – darmowa wysyłka karty + 20 zł – link

Revolut jest u nas w kraju coraz bardziej popularny z usług tej firmy korzysta już ponad 300 tyś osób. Na całym świecie ponad 6 milionów.

Konto cyfrowe w Revolut pozwala na darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie dodatkowo umożliwia płacenie kartą w różnych walutach korzystając z międzybankowego kursu wymiany walut. My bardzo często korzystamy z Revolut w czasie naszych podróży i podczas zakupów w internecie.

AKTUALIZACJA ZAPRASZAMY POD LINK: https://www.turysta.org/promocja-revolut-darmowa-karta-link/

Szczegółowe informacje na temat konta i karty Revolut można znaleźć tutaj: https://www.revolut.com/pl-PL/zdecydowanie-lepsze-konto

Aktualnie firma przygotowała promocję dla wszystkich, którzy jeszcze nie posiadają konta. Oprócz darmowego konta teraz przy pomocy poniższego linka można otrzymać darmową kartę standardową i dodatkowo 20 zł 15 zł po wypełnieniu wymagań opisanych poniżej.

AKTUALIZACJA

Przy zakładaniu konta zarejestruj się za pomocą naszego linka i zdobądź darmową kartę Revolut, a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą. https://revolut.com/referral/tomasz8wk!E04214

Aby dostać 15 zł należy po kliknięciu w link podać numer telefonu na który zostanie wysłany link do ściągnięcia aplikacji Revolut.

Następnie założyć konto i dokonać weryfikacji za pomocą wpłaty 10 GBP (przelew bankowy lub karta) oraz dokonania weryfikacji tożsamości w aplikacji, oraz zamówić kartę fizyczną. Po otrzymaniu karty należy wykonać płatność. W kolejnym kroku Revolut przeleje 15 zł na konto. Te 15 zł można wykorzystać w dowolny sposób włącznie z wypłatą w bankomacie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *