Promocja Revolut – darmowa karta – link


Banki naliczają opłaty, gdy wydajesz pieniądze za granicą lub je tam przesyłasz. Revolut nie stosuje żadnych ukrytych opłat ani absurdalnie wysokich kursów wymiany. Właśnie dlatego ponad 30 000 osób otwiera konto Revolut każdego dnia.

Konto cyfrowe w Revolut pozwala na darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie dodatkowo umożliwia płacenie kartą w różnych walutach korzystając z międzybankowego kursu wymiany walut. My bardzo często korzystamy z Revolut w czasie naszych podróży i podczas zakupów w internecie.

Wszelkie informacje na temat konta i karty Revolut można znaleźć tutaj: https://www.revolut.com/pl-PL/zdecydowanie-lepsze-konto

Aktualna promocja jest dla osób które jeszcze nie posiadają konta Revolut.

Przy zakładaniu konta zarejestruj się za pomocą naszego linka i zdobądź darmową kartę Revolut, a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą i darmowe zagraniczne przelewy. 

Link do założenia:

Dodatkowo po zarejestrowaniu za pomocą naszego linku możesz zyskać 15 PLN po pierwszym zakupie bezpłatną kartą Revolut. Wystarczy po założeniu konta zamówić i wykonać jedną transakcję kartą.

Aby dostać 15 zł należy po kliknięciu w link podać numer telefonu na który zostanie wysłany link do ściągnięcia aplikacji Revolut.

Następnie założyć konto i dokonać weryfikacji za pomocą wpłaty (przelew bankowy lub karta) 10 GBP lub równowartości oraz dokonania weryfikacji tożsamości w aplikacji oraz zamówić kartę fizyczną. Po otrzymaniu karty należy wykonać płatność. W kolejnym kroku Revolut przeleje 15 zł na konto. Te 15 zł można wykorzystać w dowolny sposób włącznie z wypłatą w bankomacie.

Można też przyspieszyć otrzymanie bonusu pieniężnego zamawiając dodatkowo kartę wirtualną i za jej pomocą zrobić pierwszą transakcję.
( U nas to zadziałało. )

Pieniądze zostaną przyznane po 7 dniach od uzyskania przez transakcję statusu Ukończona.

Prawidłowy wygląd strony po kliknięciu naszego linku polecającego

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *