Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” 21-23.05.2021 Łódź – ODWOŁANE

Aktualizacja 7.05.2021:

Mimo podjętej walki wiemy już, że nie uda nam się wspólnie zainaugurować sezonu turystycznego i targowego wiosną tego roku. Niestety z uwagi na wciąż utrzymujące się obostrzenia dla kultury i imprez wystawienniczo-targowych oraz brak planu luzowania obostrzeń dla branży eventowej jesteśmy zmuszeni przenieść Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” na termin późniejszy. Spotkamy się w przyszłym 2022 roku w dniach od 11 do 13 marca w łódzkiej hali Atlas Arena. Będziemy na bieżąco informować Państwa o organizacji przyszłorocznej edycji Targów Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”.

Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” to najważniejszy przystanek na drodze do upragnionego wypoczynku! W myśl frazy „Cudze chwalicie, swego nie znacie” udowodnią, że zapierających dech w piersiach krajobrazów i żyjących tam pełnych pasji ludzi, nie trzeba szukać daleko za granicą.

Łódzkie targi – zgodnie z nazwą – niezmiennie pozostaną miejscem spotkań: ciekawych świata ludzi i turystycznych inspiracji. W tym roku skupią się na różniących się kulturowo, przyrodniczo i etnograficznie polskich regionach turystycznych. Będą zachęcać do poznawania tego co mamy na wyciągnięcie ręki. Stworzą miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura podróży, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, ale też ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Kompleksową propozycję dla siebie znajdą wszyscy, którzy planują wyruszyć w drogę: pieszo, rowerem, kajakiem, samochodem czy kamperem.

Podczas Targów „Na Styku Kultur” wypoczynek zostanie odmieniony przez wszystkie przypadki. Coś dla siebie znajdą osoby zainteresowane turystyką rodzinną, kulinarną, górską, wodną, biznesową, miejską, zdrowotną, ekstremalną i weekendową! Odwiedzający imprezę spotkają się z fotografami, autorami książek, lokalnymi odkrywcami oraz blogerami. Wezmą udział w aktywnościach związanych z obchodami 200-lecia Łodzi Przemysłowej oraz w Ogólnopolskim Festiwalu Dań Regionalnych i Tradycyjnych. W końcu poznamy też laureata konkursu o „Perłę Województwa Łódzkiego”, a to tylko niektóre z planowanych wydarzeń.

Targi „Na Styku Kultur” zadebiutują w tym roku w Atlas Arenie, jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Hala mieszcząca się w położonej na styku autostrad Łodzi, ale również w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, daje możliwość szybkiego i bezpiecznego dotarcia na imprezę z niemal każdego miejsca w Polsce. Jej ogromna przestrzeń wystawiennicza pozwala sprostać wszystkim wymogom sanitarnym stawianym przed branżą eventową, co ma sprawić, że podczas imprezy bezpiecznie czuć się będą zarówno wystawcy jak i osoby, które przyjdą zapoznać się z ich ofertą.

Już dziś zaplanuj obecność na łódzkich targach w dniach 21 – 23.05.2021 i przekonaj się na własnej skórze skąd bierze się popularność imprezy wśród zwiedzających! Odkryj na nowo Polskę i jej turystyczne walory razem z Targami „Na Styku Kultur”!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *