Newsy

Najbardziej aktualne informacje o liczbie chorych na COVID-19 w Polsce i na świecie – #zostanwdomu

Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy zostać w domu i przeczekać epidemię ograniczając swoje wyjścia z domu do sklepów, kościołów itp. Polecamy zapoznać się z sytuacją, która ma miejsce w innych krajach, gdzie nie ma tak restrykcyjnych działań rządu.

Informacje zamieszczone na polecanej przez nas stronie są rzetelne i aktualizowane na bieżąco.

Statystyki prezentowane na stronie dostępnej po kliknięciu powyższego linka są bardzo rozbudowane i zaprezentowane w bardzo przejrzystej formie. Niestety są po angielsku, ale są napisane na tyle prosto, że osoby nieznające tego języka poradzą sobie przy pomocy tłumacza podczas przeglądania treści. Poniżej zrzut ekranu:

Nasz komentarz/refleksja

Naszym zdaniem zostały podjęte odpowiednie kroki prewencyjne, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby w naszym kraju. I teraz tylko od nas zależy czy się temu podporządkujemy. Przestrzeganie dyscypliny przez wszystkich pozwoli na szybszy powrót do normalności i ograniczenie negatywnego wpływu epidemii na wszystkie sfery naszego życia.

My skorzystamy z możliwości zostania w domu i pracy zdalnej. Będziemy unikać sklepów i innych skupisk ludzkich. Ograniczymy także wizyty u rodziny i znajomych. Na spacer wybierzemy się do własnego ogródka. Na pewno nie będziemy się nudzić. Dodatkowo także będziemy śledzić w miarę możliwości na bieżąco pojawiające się informację odnośnie epidemii.

Miejmy nadzieje, że wspólnie szybko pokonamy tego wirusa. Trzymamy również kciuki za wszystkich chorych, aby powrócili do pełni zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *