Pierwsza promocja FlixBusa w Polsce – bilety od 99 groszy

Pewnie wielu osobom podróżującym w bardzo niskich cenach PolskimBusem brakuje równie dobrych promocji na przejazdy autokarowe. Po połączeniu firm FlixBus i PolskiBus od 27 lutego strona PolskiBus.com została przekierowana na stronę https://www.flixbus.pl/polskibus. Na tej stronie można zarezerować połączenia na przejazdy realizowane wcześniej przez firmę PolskiBus. Bilety zakupione w PolskimBusie są ważne do ogłoszenia letniego rozkładu jazdy przez FlixBus.

Firma FlixBus ogłosiła właśnie pierwszą promocję na przejazdy dla osób mieszkających w Polsce. Bilety w promocyjnych cenach można kupić już od 0,99 PLN na trasach krajowych i od 4,99 PLN na trasach międzynarodowych.

Wszystkie dostępne trasy łatwo sprawdzić przy użyciu mapy spod linka: https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe

Promocja obejmuje wszystkie połączenia między 12.03.2018 a 26.03.2018. Bilety dostępne są na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w punktach sprzedaży.

Ilość biletów jest ograniczona. Dlatego należy pospieszyć się z rezerwacją interesującego nas kursu. 

Więcej informacji na stronie: www.FlixBus.pl

Rekomendowane artykuły

1 komentarz

  1. Ostatnio czytałam artykuł o tym jak FlixBus chciałby zdobyć w Polsce większą flotę. Jak na mnie super – mniejsi przewodnicy tylko na tym zyskają, a więksi będą mieć konkurencję i zyskamy my 😉 Takie ceny są w porządku, ci mądrzejsi zarezerwują za złotówę i tyle. Zdarzyło mi się jechać ich autokarem i są wygodne, więcej miejca i pachnie normalnie w przeciwieństwie do niektórych polskich autobusów 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *