Autobusy / Pociągi

Sposób na tańsze podróżowanie z PKP Intercity – listopad 2019

W listopadzie 2019 – PKP Intercity uruchamia dodatkowe pociągi na dwa długie weekendy listopadowe, przypadające w okolicach Wszystkich Świętych i Narodowego Święta Niepodległości. Na największych dworcach podróżni będą mogli liczyć na pomoc informatorów mobilnych. Przewoźnik jest przygotowany na obsługę setek tysięcy pasażerów, którzy w tym okresie będą podróżować po Polsce.

Dla osób które nie kupiły jeszcze biletu na pociąg a chcą się gdzieś wybrać proponujemy Bilety weekendowe, umożliwiające wielokrotne przejazdy, są one ważne od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych.

W okresie długich weekendów listopadowych obowiązują:

  • od 31 października 2019 r. od godziny 19:00 do 4 listopada 2019 r. do godziny 6:00;
  • od 8 listopada 2019 r. od godziny 19:00 do 12 listopada 2019 r. do godziny 6:00.

Wybierając Bilet weekendowy za 81 zł można korzystać z przejazdów dowolnymi pociągami TLK i IC w drugiej klasie. Z Biletem weekendowym MAX można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity za 164 zł.

Dla osób planujących wyjazd z najbliższymi, PKP Intercity ma ofertę Biletu Rodzinnego. Może z niego skorzystać grupa od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia. Każdy wówczas otrzyma 30-procentową zniżkę na bilet.

Bilety dostępne są w kasach na terenie całego kraju, w Centrach Obsługi Klienta na głównych dworcach, w automatach biletowych, a także przez Internet.

Dokładne informacje na temat biletów i rozkładu jazdy PKP Intercity pasażerowie uzyskają na stronie www.intercity.pl lub dzwoniąc pod nr 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto. Usługę świadczy PKP Intercity S.A.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *